ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów

autor: julia_arda    id motywu: 179
Fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów
Fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów
Fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów Fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to dobry sposób. Fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów pozwoli Ci poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantastyki jest dzisiaj na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, postać spoglądająca na ogromną i groźną górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Dziewczyna w Krainie Czarów nie brakuje też miłych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z baśniowej krainy, układ planetarny w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Dziewczyna w Krainie Czarów to wyjątkowa opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem baśniowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony prosto do pomieszczenia to doznania niezwykłe.

Struktura fototapety Dziewczyna w Krainie Czarów

FototapetaDziewczyna w Krainie Czarów wykonana została z materiału winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetymającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do ściany szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Dziewczyna w Krainie Czarów na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie służyła przez lata.