ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Droga Mleczna w Kosmosie

autor: pechenka_123    id motywu: 950
Fototapeta Droga Mleczna w Kosmosie
Fototapeta Droga Mleczna w Kosmosie
Fototapeta Droga Mleczna w Kosmosie
Fototapeta Droga Mleczna w Kosmosie
Fototapeta Droga Mleczna w Kosmosie
Fototapeta Droga Mleczna w Kosmosie
Fototapeta Droga Mleczna w Kosmosie
Fototapeta Droga Mleczna w Kosmosie
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię odwieczną przestrzenią, która nadal pełna jest zagadek. Ludzie od niepamiętnych czasów spoglądali w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zobaczyć kosmiczną przestrzeń z bliska i odczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykle ciekawych możliwości jest fototapeta Droga Mleczna w Kosmosie.

Fototapeta Droga Mleczna w Kosmosie – namiastka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Droga Mleczna w Kosmosie pozwala na zaprojektowanie przestrzeni kosmicznej w każdym domu. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w salonie, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Droga Mleczna w Kosmosie tam uzyska się niezwykły efekt w postaci gwiazd, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Droga Mleczna w Kosmosie każdy może czuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez moment. Gwiazdy meteoryt kometastatek i sputnik kosmiczne wśród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Droga Mleczna w Kosmosie pozwoli Ci na przeniesienie odrobiny kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie położyli fototapety Droga Mleczna w Kosmosie uzyskamy zadowalający efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w przestrzeń, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Droga Mleczna w Kosmosie widzimy coś całkiem nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Droga Mleczna w Kosmosie zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym salonie jest się kosmos.

Charakterystyka fototapety Droga Mleczna w Kosmosie

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest niezwykle prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwanie. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy świetlne. Do przymocowania fototapety Droga Mleczna w Kosmosie potrzeba jedynie kleju montażowego. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Do tego jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.