ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Czerwone drzewo miłości

autor: Elena Schweitzer    id motywu: 178
Fototapeta Czerwone drzewo miłości
Fototapeta Czerwone drzewo miłości
Fototapeta Czerwone drzewo miłości Fototapeta Czerwone drzewo miłości
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Czerwone drzewo miłości

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali film pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Czerwone drzewo miłości pozwoli Ci poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Czerwone drzewo miłości w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantastyki jest dzisiaj na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Czerwone drzewo miłości. Niektóre historie budzą grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, osoba patrząca na wielką i groźną górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Czerwone drzewo miłości nie brakuje też przyjemnych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza dziewczyna, bajkowa czarodziejka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z bajki, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Czerwone drzewo miłości to wyjątkowa opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Czerwone drzewo miłości w naszym pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Czerwone drzewo miłości doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w bajce. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do pokoju to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Czerwone drzewo miłości

FototapetaCzerwone drzewo miłości wykonana została z materiału winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej strukturę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Czerwone drzewo miłości zamocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Czerwone drzewo miłości na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.