ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Czerwone drzewo miłości

autor: Elena Schweitzer    id motywu: 178
Fototapeta Czerwone drzewo miłości
Fototapeta Czerwone drzewo miłości
Fototapeta Czerwone drzewo miłości Fototapeta Czerwone drzewo miłości

Tapeta Czerwone drzewo miłości może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Czerwone drzewo miłości

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali film pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Czerwone drzewo miłości pozwoli Ci poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Czerwone drzewo miłości w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantastyki jest dzisiaj na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Czerwone drzewo miłości. Niektóre historie budzą grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, osoba patrząca na wielką i groźną górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Czerwone drzewo miłości nie brakuje też przyjemnych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza dziewczyna, bajkowa czarodziejka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z bajki, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Czerwone drzewo miłości to wyjątkowa opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Czerwone drzewo miłości w naszym pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Czerwone drzewo miłości doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w bajce. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do pokoju to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Czerwone drzewo miłości

FototapetaCzerwone drzewo miłości wykonana została z materiału winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej strukturę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Czerwone drzewo miłości zamocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Czerwone drzewo miłości na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.