ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Czarownik Zła

autor: grandfailure    id motywu: 188
Fototapeta Czarownik Zła
Fototapeta Czarownik Zła
Fototapeta Czarownik Zła Fototapeta Czarownik Zła

Tapeta Czarownik Zła może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Czarownik Zła

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Prawie wszyscy poznali opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchoćby na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta Czarownik Zła pozwoli Ci poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Czarownik Zła w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantasy jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Czarownik Zła. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, postać spoglądająca na ogromną i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Czarownik Zła nie brakuje też przyjemnych historii, które wyzwalają w nas tylko pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna dziewczyna, bajkowa czarodziejka, magiczny świat fantasy, zima jak z bajki, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Czarownik Zła to osobna opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Czarownik Zła w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Czarownik Zła doskonale pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem bajkowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w bajce. Fantasy świat przeniesiony prosto do wnętrza domu to doznania niezwykłe.

Struktura fototapety Czarownik Zła

FototapetaCzarownik Zła wykonana została z materiału winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej strukturę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Czarownik Zła przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Czarownik Zła na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest ognioodporny i zmienne temperatury. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie służyła przez lata.