ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Czarodziej i Smok

autor: grandfailure    id motywu: 201
Fototapeta Czarodziej i Smok
Fototapeta Czarodziej i Smok
Fototapeta Czarodziej i Smok Fototapeta Czarodziej i Smok

Tapeta Czarodziej i Smok może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Czarodziej i Smok

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta Czarodziej i Smok pozwoli Ci poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Czarodziej i Smok w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantastyki jest dzisiaj na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Czarodziej i Smok. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się ogień, fantasy strom, postać patrząca na wielką i przerażającą górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Czarodziej i Smok nie brakuje także miłych historii, które wyzwalają w odbiorcy tylko pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna kobieta, bajkowa czarodziejka, magiczny świat fantasy, zima jak z baśniowej krainy, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i inne. Każda z odsłon fototapety Czarodziej i Smok to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Czarodziej i Smok w Twoim pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Czarodziej i Smok świetnie pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w salonie, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony prosto do wnętrza domu to doznania niezwykłe.

Struktura fototapety Czarodziej i Smok

FototapetaCzarodziej i Smok wyprodukowana została z materiału winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetymającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Czarodziej i Smok przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci pęcherzów powietrza. Świetny materiał klei się do sufitu szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Czarodziej i Smok na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie służyła przez lata.