ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja

autor: Alexandra Petruk    id motywu: 190
Fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja
Fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja
Fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja Fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja

Tapeta Cyfrowa fantazja ilustracja może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy miłośnik fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja pozwoli Ci poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantasy jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się ogień, fantasy strom, postać patrząca na ogromną i groźną górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Cyfrowa fantazja ilustracja nie brakuje także przyjemnych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z bajki, układ planetarny w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i inne. Każda z odsłon fototapety Cyfrowa fantazja ilustracja to oddzielna opowieść. Każda zachwyca i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, na korytarzu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w bajce. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do wnętrza domu to doznania niezwykłe.

Struktura fototapety Cyfrowa fantazja ilustracja

FototapetaCyfrowa fantazja ilustracja wykonana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do sufitu szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Cyfrowa fantazja ilustracja na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest ognioodporny i zmienne temperatury. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.