ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się

autor: kharchenkoirina    id motywu: 191
Fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się
Fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się
Fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się Fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się

Tapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to dobry sposób. Fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się pozwoli Ci poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantastyki jest dzisiaj na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się. Niektóre historie budzą grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, postać patrząca na wielką i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Bajkowa czarodziejka trzyma się nie brakuje również przyjemnych historii, które wyzwalają w odbiorcy tylko pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z baśniowej krainy, układ planetarny w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Bajkowa czarodziejka trzyma się to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się w Twoim pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się świetnie pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w bajce. Fantasy świat przeniesiony wprost do pokoju to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety Bajkowa czarodziejka trzyma się

FototapetaBajkowa czarodziejka trzyma się wyprodukowana została z materiału winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetymającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się przymocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Bajkowa czarodziejka trzyma się na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest odporny na ogień i różnice temperatur. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.