ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Astronauta w Lecący w Kosmosie

autor: dottedyeti    id motywu: 947
Fototapeta Astronauta w Lecący w Kosmosie
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która wciąż pełna jest tajemnic. Ludzie od dawna spoglądali w niebo i wypatrywali na nim gwiazd i planet. Chęć poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do refleksji. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i odczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Astronauta w Lecący w Kosmosie.

Fototapeta Astronauta w Lecący w Kosmosie – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Astronauta w Lecący w Kosmosie pozwala na stworzenie przestrzeni kosmicznej w każdym mieszkaniu. Taką fototapetę można przykleić w naprawdę wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w salonie, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Astronauta w Lecący w Kosmosie tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwiazd, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Astronauta w Lecący w Kosmosie każdy może czuć się odkrywcą kosmosu choćby przez moment. Gwiazda meteoryty kometystatki i sputniki kosmiczne wśród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w rozmaitych odsłonach

Wybór fototapety Astronauta w Lecący w Kosmosie pozwoli Ci na wniesienie odrobiny kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie położyli fototapety Astronauta w Lecący w Kosmosie uzyskamy zadowalający efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w przestrzeń, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy patrzymy na punkciki kosmiczne na fototapecie Astronauta w Lecący w Kosmosie widzimy coś zupełnie nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Astronauta w Lecący w Kosmosie zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym wnętrzu znajduje się kosmos.

Cechy charakterystyczne fototapety Astronauta w Lecący w Kosmosie

Fototapeta wykonana na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest niezwykle łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowania i rozerwanie. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Astronauta w Lecący w Kosmosie potrzeba tylko kleju montażowego. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.