ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Astronauta w Kosmosie

autor: Vadimsadovski    id motywu: 954
Fototapeta Astronauta w Kosmosie
Fototapeta Astronauta w Kosmosie
Fototapeta Astronauta w Kosmosie
Fototapeta Astronauta w Kosmosie
Fototapeta Astronauta w Kosmosie
Fototapeta Astronauta w Kosmosie
Fototapeta Astronauta w Kosmosie
Fototapeta Astronauta w Kosmosie
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która wciąż pełna jest tajemnic. Ludzie od niepamiętnych czasów spoglądali w niebo i szukali na nim ciał niebieskich. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykle ciekawych możliwości jest fototapeta Astronauta w Kosmosie.

Fototapeta Astronauta w Kosmosie – cząstka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Astronauta w Kosmosie pozwala na zaprojektowanie kosmosu w każdym mieszkaniu. Taką fototapetę można przymocować w bardzo wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w salonie, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Astronauta w Kosmosie tam uzyska się niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po całym dniu. Z fototapetą Astronauta w Kosmosie każdy może czuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryt kometastatek i sputnik kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w różnych odsłonach

Wybór fototapety Astronauta w Kosmosie pozwoli Ci na przeniesienie cząstki kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie położyli fototapety Astronauta w Kosmosie uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w przestrzeń, którą chce się stale badać. Za każdym razem, gdy patrzymy na obiekty kosmiczne na fototapecie Astronauta w Kosmosie widzimy coś całkiem nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Astronauta w Kosmosie zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym wnętrzu znajduje się kosmos.

Charakterystyka fototapety Astronauta w Kosmosie

Fototapeta zrobiona na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest niezwykle prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowanie i rozerwanie. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Astronauta w Kosmosie potrzeba jedynie kleju montażowego. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Do tego jest on zupełnie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.