ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Astronauta na Księżycu

autor: y6uca    id motywu: 962
Fototapeta Astronauta na Księżycu
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która nadal pełna jest tajemnic. Ludzie od dawna patrzyli w niebo i wypatrywali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zobaczyć kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie nas do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykłych możliwości jest fototapeta Astronauta na Księżycu.

Fototapeta Astronauta na Księżycu – cząstka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Astronauta na Księżycu pozwala na stworzenie przestrzeni kosmicznej w każdym pomieszczeniu. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Astronauta na Księżycu tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwiazd, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Astronauta na Księżycu każdy może poczuć się odkrywcą kosmosu choćby przez moment. Gwiazda meteoryt kometastatek i sputnik kosmiczne wśród przestworzy nieskończoności muszą robić niezwykłe wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w różnych odsłonach

Wybór fototapety Astronauta na Księżycu pozwoli Ci na wniesienie cząstki kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie przymocowali fototapety Astronauta na Księżycu uzyskamy zadowalający efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w przestrzeń, którą chce się stale badać. Za każdym razem, gdy patrzymy na punkciki kosmiczne na fototapecie Astronauta na Księżycu odkrywamy coś zupełnie nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Astronauta na Księżycu zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym salonie jest się wszechświat.

Charakterystyka fototapety Astronauta na Księżycu

Fototapeta wykonana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest bardzo prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwanie. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Astronauta na Księżycu potrzeba jedynie kleju montażowego. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on całkowicie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.