ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta art photo młoda piękna kobieta

autor: kharchenkoirina    id motywu: 213
Fototapeta art photo młoda piękna kobieta

Tapeta art photo młoda piękna kobieta może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta art photo młoda piękna kobieta

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy poznali opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta art photo młoda piękna kobieta pozwoli każdemu poczuć się jak w baśni.

Fototapeta art photo młoda piękna kobieta w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantastyki jest dzisiaj na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta art photo młoda piękna kobieta. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, osoba patrząca na ogromną i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie art photo młoda piękna kobieta nie brakuje również miłych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna kobieta, bajkowa czarodziejka, magiczny świat fantasy, zima jak z baśniowej krainy, układ planetarny w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety art photo młoda piękna kobieta to oddzielna opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta art photo młoda piękna kobieta w naszym pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta art photo młoda piękna kobieta świetnie pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w pokoju dziennym, na korytarzu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą oczarowani widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantasy świat przeniesiony prosto do wnętrza domu to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety art photo młoda piękna kobieta

Fototapetaart photo młoda piękna kobieta wyprodukowana została z materiału winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta art photo młoda piękna kobieta zamocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci pęcherzów powietrza. Świetny materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta art photo młoda piękna kobieta na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęknie, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.