ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Alien Planet - 3D renderowane

autor: diversepixel    id motywu: 208
Fototapeta Alien Planet - 3D renderowane

Tapeta Alien Planet - 3D renderowane może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Alien Planet - 3D renderowane

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina bajki pociąga nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Alien Planet - 3D renderowane pozwoli Ci poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Alien Planet - 3D renderowane w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantasy jest obecnie na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Alien Planet - 3D renderowane. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, osoba patrząca na wielką i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Alien Planet - 3D renderowane nie brakuje też przyjemnych historii, które wyzwalają w odbiorcy wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna kobieta, bajkowa czarodziejka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z baśniowej krainy, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Alien Planet - 3D renderowane to wyjątkowa opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Alien Planet - 3D renderowane w naszym pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Alien Planet - 3D renderowane świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, na korytarzu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do pomieszczenia to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Alien Planet - 3D renderowane

FototapetaAlien Planet - 3D renderowane wykonana została z materiału winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Alien Planet - 3D renderowane przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia fototapety w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do ściany szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Alien Planet - 3D renderowane na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest odporny na ogień i zmienne temperatury. Nie pęka, nie postrzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się również działaniu grzybów. Fototapeta będzie służyła przez lata.