ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Akwarelowe Flamingi

autor: natikka    id motywu: 2159
Fototapeta Akwarelowe Flamingi
Fototapeta Akwarelowe Flamingi
Fototapeta Akwarelowe Flamingi
Fototapeta Akwarelowe Flamingi
Fototapeta Akwarelowe Flamingi
Fototapeta Akwarelowe Flamingi
Fototapeta Akwarelowe Flamingi
Fototapeta Akwarelowe Flamingi
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Okres dzieciństwa jest kolorowy i pełen radości, zabaw i przyjemnych momentów, które wspomina się przez całe życie. Dzieci uwielbiają spędzać dużo czasu na zabawie. Oglądają również bajki, których bohaterowie stają się dla nich wzorem do naśladowania. Świat młodego człowieka jest kolorowy w ciągu dnia, jak i w porze nocnej. Można spotęgować wielobarwność świata dziecka na różne sposoby. Jednym z nich jest fototapeta Akwarelowe Flamingi.   

Fototapeta Akwarelowe Flamingi do pokoju dziecięcego

Doskonałej jakości fototapeta Akwarelowe Flamingizostała tak zaprojektowana, żeby potęgować najlepsze chwile dzieciństwa. Przyjemne uczucia i wrażenia, które odczuwa dziecko w ciągu dnia przeniesiono do przestrzeni pokoju dziecka. Fototapeta Akwarelowe Flamingi sprawia, że przebywanie dziecka w swoim pokoiku staje się jeszcze bardziej radosne i urocze. Dziecko czuje się wypoczęte, gdy widzi na ścianie bohaterów bajek, wielobarwne postaci, figurki i zwierzęta. Świat jaki obserwujemy na fototapecie Akwarelowe Flamingi to kolorowa i wesoła kraina, w której można czuć się non stop dobrze i bezpiecznie. Pokój z fototapetą Akwarelowe Flamingi będzie zapamiętany jako najlepsze miejsce spokojnego dzieciństwa.

Pomysłowa fototapeta Akwarelowe Flamingi ożywia przestrzeń pokoju dziecka

Do pokoju dziecka można wybrać rozmaite modele. Jedne z nich inspirowane są kreskówkami, inne mają akcent edukacyjny, jeszcze inne przedstawiają florę i faunę. Każdy rodzic, który pragnie sprawić dzieciom niezwykły prezent w postaci fototapety Akwarelowe Flamingi może wybrać tę lub jakąkolwiek inną. W ofercie jest wiele wzorów i motywów. Każdy z nich jest czarujący, z pewnością spodoba się dzieciom. Fototapetę można wybrać pod wiek dziecka.

Charakterystyka fototapety Akwarelowe Flamingi

Fototapeta Akwarelowe Flamingi jest z winylu. Posiada strukturę płótna albo całkiem gładką. Fototapeta wyposażona jest w podkład z flizeliny. Do prac montażowych potrzebny jest wyłącznie klej, za pomocą którego klei się ją szybko do powierzchni. Fototapeta Akwarelowe Flamingi nie pęka, nie rozerwie się, nie ulega też porysowaniu. Materiał jest odporny na pleśń zmienną temperaturę, a nawet ma pewną odporność ogniową. Fototapeta emituje odbłyski promieni słonecznych i światła sztucznego, przez co prezentuje się jako błyszcząca i kolorowa mozaika – idealna do pokoju dziecka.