ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi

autor: lisima    id motywu: 226
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi

Tapeta Akwarelowa Żółte Taxi może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fototapeta z widokiem New Jorku Akwarelowa Żółte Taxi

Nowy York kusi miliony ludzi z całego świata. Przez wielu nazywany miastem sukcesu i olbrzymich interesów. Największe talenty fachowcy dzień w dzieńprzemykają przez nowojorskie budynki, biura i ulice.Nowy York nigdy nie zasypia. To wielkie miasto na każdym robi wielkie wrażenie. Nie każdy jednak miał okazję przyjechania do New Yorku. Dla wszystkich, którzy ani razu w NYC nie gościli przygotowana jest wyjątkowa fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi.

Największe atrakcje New Yorku na fototapecie Akwarelowa Żółte Taxi

W amerykańskim city – najważniejszej metropolii światowej} znaleźć można wiele atrakcji, które występują tylko w tym mieście. Statua Wolności wita gości i mieszkańców NYC od pokoleń. Most Brookliński znany nie tylko z przeróżnych filmów i amerykańskich songów. Kultowy Manhattan, dzielnica, na której toczy się życie popularnych celebrytów. Charekterystyczne dla Nowego Yorku są również yellow taksówki – znak rozpoznawczy tego miasta. Skojarzenie Nowego Yorku z żółtą taxi jest błyskawiczne. Największe wrażenie na wszystkich robi jednak panorama NYC. Z każdego punktu w mieście wygląda ona niezwykle. Jeżeli ktoś nie miał okazji zobaczenia jej w wersji live może ją oglądać w swoim mieszkaniu.

Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi w przestrzeni Twojego domu

Fototapeta z wizerunkiem New York City może być przyklejona do ściany salonu. Można również przyozdobić nią sufit w mniejszym i większym pokoju. Wtedy będzie on prezentował się wybornie i zjawiskowo. Każdy, kto zobaczy taki widok na suficie będzie przyjemnie zaskoczony. Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi to też ciekawe rozwiązanie w przedpokoju. Możliwości jest wiele. Zależą od Twojej wyobraźni. Wybór fototapety Akwarelowa Żółte Taxi do wnętrza domu to wspaniała koncepcja.

Struktura i montaż fototapety Akwarelowa Żółte Taxi

Fototapetę Akwarelowa Żółte Taxi zrobiono z wysokiej jakości winylu. Występuje w dwóch odmianach – fototapety o strukturze płótna i całkowicie gładka. Podkład do fototapety wykonany został z flizeliny. Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi jest prosta w montażu. Do jej przymocowania potrzeba tylko kleju. Dobrze zaopatrzyć się w klej bardzo dobrej jakości specjalnie dedykowany do fototapet tego typu.

Fototapeta z trwałego materiału

Nie trzeba się obawiać, że fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi pęknie albo się rozerwie. Nie ulega ona też porysowaniom. Do tego jest odporna na działanie pleśni i ma pewną wytrzymałość ogniową. Nieskie i wysokie temperatury nie niszczą jej. Zachowuje świeżość i piękny wygląd długi czas. New York w salonie na ścianie lub na suficie albo w obu tych miejscach to rozwiązanie nowoczesne, eleganckie i pasującego do każdego aranżu wnętrza.