ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi

autor: lisima    id motywu: 226
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Fototapeta z widokiem New Jorku Akwarelowa Żółte Taxi

Nowy York kusi miliony ludzi z całego świata. Przez wielu nazywany miastem sukcesu i olbrzymich interesów. Największe talenty fachowcy dzień w dzieńprzemykają przez nowojorskie budynki, biura i ulice.Nowy York nigdy nie zasypia. To wielkie miasto na każdym robi wielkie wrażenie. Nie każdy jednak miał okazję przyjechania do New Yorku. Dla wszystkich, którzy ani razu w NYC nie gościli przygotowana jest wyjątkowa fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi.

Największe atrakcje New Yorku na fototapecie Akwarelowa Żółte Taxi

W amerykańskim city – najważniejszej metropolii światowej} znaleźć można wiele atrakcji, które występują tylko w tym mieście. Statua Wolności wita gości i mieszkańców NYC od pokoleń. Most Brookliński znany nie tylko z przeróżnych filmów i amerykańskich songów. Kultowy Manhattan, dzielnica, na której toczy się życie popularnych celebrytów. Charekterystyczne dla Nowego Yorku są również yellow taksówki – znak rozpoznawczy tego miasta. Skojarzenie Nowego Yorku z żółtą taxi jest błyskawiczne. Największe wrażenie na wszystkich robi jednak panorama NYC. Z każdego punktu w mieście wygląda ona niezwykle. Jeżeli ktoś nie miał okazji zobaczenia jej w wersji live może ją oglądać w swoim mieszkaniu.

Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi w przestrzeni Twojego domu

Fototapeta z wizerunkiem New York City może być przyklejona do ściany salonu. Można również przyozdobić nią sufit w mniejszym i większym pokoju. Wtedy będzie on prezentował się wybornie i zjawiskowo. Każdy, kto zobaczy taki widok na suficie będzie przyjemnie zaskoczony. Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi to też ciekawe rozwiązanie w przedpokoju. Możliwości jest wiele. Zależą od Twojej wyobraźni. Wybór fototapety Akwarelowa Żółte Taxi do wnętrza domu to wspaniała koncepcja.

Struktura i montaż fototapety Akwarelowa Żółte Taxi

Fototapetę Akwarelowa Żółte Taxi zrobiono z wysokiej jakości winylu. Występuje w dwóch odmianach – fototapety o strukturze płótna i całkowicie gładka. Podkład do fototapety wykonany został z flizeliny. Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi jest prosta w montażu. Do jej przymocowania potrzeba tylko kleju. Dobrze zaopatrzyć się w klej bardzo dobrej jakości specjalnie dedykowany do fototapet tego typu.

Fototapeta z trwałego materiału

Nie trzeba się obawiać, że fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi pęknie albo się rozerwie. Nie ulega ona też porysowaniom. Do tego jest odporna na działanie pleśni i ma pewną wytrzymałość ogniową. Nieskie i wysokie temperatury nie niszczą jej. Zachowuje świeżość i piękny wygląd długi czas. New York w salonie na ścianie lub na suficie albo w obu tych miejscach to rozwiązanie nowoczesne, eleganckie i pasującego do każdego aranżu wnętrza.