ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi

autor: lisima    id motywu: 226
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Fototapeta z widokiem New Jorku Akwarelowa Żółte Taxi

Nowy York kusi miliony ludzi z całego świata. Przez wielu nazywany miastem sukcesu i olbrzymich interesów. Największe talenty fachowcy dzień w dzieńprzemykają przez nowojorskie budynki, biura i ulice.Nowy York nigdy nie zasypia. To wielkie miasto na każdym robi wielkie wrażenie. Nie każdy jednak miał okazję przyjechania do New Yorku. Dla wszystkich, którzy ani razu w NYC nie gościli przygotowana jest wyjątkowa fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi.

Największe atrakcje New Yorku na fototapecie Akwarelowa Żółte Taxi

W amerykańskim city – najważniejszej metropolii światowej} znaleźć można wiele atrakcji, które występują tylko w tym mieście. Statua Wolności wita gości i mieszkańców NYC od pokoleń. Most Brookliński znany nie tylko z przeróżnych filmów i amerykańskich songów. Kultowy Manhattan, dzielnica, na której toczy się życie popularnych celebrytów. Charekterystyczne dla Nowego Yorku są również yellow taksówki – znak rozpoznawczy tego miasta. Skojarzenie Nowego Yorku z żółtą taxi jest błyskawiczne. Największe wrażenie na wszystkich robi jednak panorama NYC. Z każdego punktu w mieście wygląda ona niezwykle. Jeżeli ktoś nie miał okazji zobaczenia jej w wersji live może ją oglądać w swoim mieszkaniu.

Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi w przestrzeni Twojego domu

Fototapeta z wizerunkiem New York City może być przyklejona do ściany salonu. Można również przyozdobić nią sufit w mniejszym i większym pokoju. Wtedy będzie on prezentował się wybornie i zjawiskowo. Każdy, kto zobaczy taki widok na suficie będzie przyjemnie zaskoczony. Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi to też ciekawe rozwiązanie w przedpokoju. Możliwości jest wiele. Zależą od Twojej wyobraźni. Wybór fototapety Akwarelowa Żółte Taxi do wnętrza domu to wspaniała koncepcja.

Struktura i montaż fototapety Akwarelowa Żółte Taxi

Fototapetę Akwarelowa Żółte Taxi zrobiono z wysokiej jakości winylu. Występuje w dwóch odmianach – fototapety o strukturze płótna i całkowicie gładka. Podkład do fototapety wykonany został z flizeliny. Fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi jest prosta w montażu. Do jej przymocowania potrzeba tylko kleju. Dobrze zaopatrzyć się w klej bardzo dobrej jakości specjalnie dedykowany do fototapet tego typu.

Fototapeta z trwałego materiału

Nie trzeba się obawiać, że fototapeta Akwarelowa Żółte Taxi pęknie albo się rozerwie. Nie ulega ona też porysowaniom. Do tego jest odporna na działanie pleśni i ma pewną wytrzymałość ogniową. Nieskie i wysokie temperatury nie niszczą jej. Zachowuje świeżość i piękny wygląd długi czas. New York w salonie na ścianie lub na suficie albo w obu tych miejscach to rozwiązanie nowoczesne, eleganckie i pasującego do każdego aranżu wnętrza.