ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku

autor: lisima    id motywu: 228
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Fototapeta z widokiem New Jorku Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku

Nowy York przyciąga miliony ludzi z całego świata. Przez wielu określany miastem sukcesu i olbrzymich biznesów. Największe talenty specjaliści codziennieprzewiają się przez nowojorskie budynki, biurowce i uliczki.Nowy York nigdy nie zasypia. To wielkie miasto na każdym robi duże wrażenie. Nie każdy jednak miał sposobność przyjechania do New Yorku. Dla tych, którzy ani razu w NYC nie gościli przygotowana jest wyjątkowa fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku.

Największe atrakcje New Yorku na fototapecie Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku

W amerykańskim mieście sukcesu – najważniejszej metropolii światowej} znaleźć można wiele atrakcji, które występują tylko w tym mieście. Statua Wolności wita gości i mieszkańców NYC od pokoleń. Most Brookliński znany nie tylko z różnych filmów i amerykańskich piosenek. Sławny Manhattan, dzielnica, na której toczy się życie znanych polityków, aktorów, artystów, sportowców, ludzi biznesu i show-biznesu. Charekterystyczne dla Nowego Yorku są również yellow taksówki – symbol tego miasta. Skojarzenie New York City z żółtą taksą jest błyskawiczne. Największe wrażenie na wszystkich robi jednak panorama NYC. Z każdego punktu w mieście wygląda ona czarująco. Jeżeli ktoś nie miał możliwości zobaczenia jej na żywo może ją zobaczyć we własnym mieszkaniu.

Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku w pokoju dziennym

Fototapeta z wizerunkiem Nowego Yorku może być przyklejona do ścian naszego pokoju dziennego. Można także przyozdobić nią sufit w małym i większym pokoju. Wtedy będzie on wyglądał wybornie i zjawiskowo. Każdy, kto zobaczy taki pejzaż nowojorski na suficie będzie przyjemnie zaskoczony. Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku to również interesujące rozwiązanie w innym miejscu domu czy mieszkania. Możliwości jest dużo. Zależą od naszej wyobraźni. Wybór fototapety Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku do przestrzeni wewnętrznej to świetna myśl.

Struktura i montaż fototapety Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku

Fototapetę Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku wykonano z wysokiej jakości winylu. Występuje w dwóch wersjach – fototapety o strukturze płótna i zupełnie gładka. Podkład do fototapety jest z flizeliny. Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku jest nieskomplikowana w montażu. Do jej przyklejenia potrzeba tylko kleju. Najlepiej wyposażyć się w klej bardzo dobrej jakości specjalnie przeznaczony do fototapet tego typu.

Fototapeta z najlepszego materiału

Nie trzeba się obawiać, że fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku pęknie albo się postrzępi. Nie ulega ona nawet najmniejszemu porysowaniu. Ponadto jest odporna na działanie grzybów i ma określoną wytrzymałość na wypadek ognia. Wahania temperatury nie niszczą jej. Zachowuje świeżość i wytworny wygląd na lata. Nowy York w pokoju na ścianie lub na suficie albo w obu tych miejscach to rozwiązanie nowatorskie, eleganckie i pasującego do każdego pomieszczenia.