ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku

autor: lisima    id motywu: 228
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Fototapeta z widokiem New Jorku Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku

Nowy York przyciąga miliony ludzi z całego świata. Przez wielu określany miastem sukcesu i olbrzymich biznesów. Największe talenty specjaliści codziennieprzewiają się przez nowojorskie budynki, biurowce i uliczki.Nowy York nigdy nie zasypia. To wielkie miasto na każdym robi duże wrażenie. Nie każdy jednak miał sposobność przyjechania do New Yorku. Dla tych, którzy ani razu w NYC nie gościli przygotowana jest wyjątkowa fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku.

Największe atrakcje New Yorku na fototapecie Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku

W amerykańskim mieście sukcesu – najważniejszej metropolii światowej} znaleźć można wiele atrakcji, które występują tylko w tym mieście. Statua Wolności wita gości i mieszkańców NYC od pokoleń. Most Brookliński znany nie tylko z różnych filmów i amerykańskich piosenek. Sławny Manhattan, dzielnica, na której toczy się życie znanych polityków, aktorów, artystów, sportowców, ludzi biznesu i show-biznesu. Charekterystyczne dla Nowego Yorku są również yellow taksówki – symbol tego miasta. Skojarzenie New York City z żółtą taksą jest błyskawiczne. Największe wrażenie na wszystkich robi jednak panorama NYC. Z każdego punktu w mieście wygląda ona czarująco. Jeżeli ktoś nie miał możliwości zobaczenia jej na żywo może ją zobaczyć we własnym mieszkaniu.

Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku w pokoju dziennym

Fototapeta z wizerunkiem Nowego Yorku może być przyklejona do ścian naszego pokoju dziennego. Można także przyozdobić nią sufit w małym i większym pokoju. Wtedy będzie on wyglądał wybornie i zjawiskowo. Każdy, kto zobaczy taki pejzaż nowojorski na suficie będzie przyjemnie zaskoczony. Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku to również interesujące rozwiązanie w innym miejscu domu czy mieszkania. Możliwości jest dużo. Zależą od naszej wyobraźni. Wybór fototapety Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku do przestrzeni wewnętrznej to świetna myśl.

Struktura i montaż fototapety Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku

Fototapetę Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku wykonano z wysokiej jakości winylu. Występuje w dwóch wersjach – fototapety o strukturze płótna i zupełnie gładka. Podkład do fototapety jest z flizeliny. Fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku jest nieskomplikowana w montażu. Do jej przyklejenia potrzeba tylko kleju. Najlepiej wyposażyć się w klej bardzo dobrej jakości specjalnie przeznaczony do fototapet tego typu.

Fototapeta z najlepszego materiału

Nie trzeba się obawiać, że fototapeta Akwarelowa Taksówki w Nowym Jorku pęknie albo się postrzępi. Nie ulega ona nawet najmniejszemu porysowaniu. Ponadto jest odporna na działanie grzybów i ma określoną wytrzymałość na wypadek ognia. Wahania temperatury nie niszczą jej. Zachowuje świeżość i wytworny wygląd na lata. Nowy York w pokoju na ścianie lub na suficie albo w obu tych miejscach to rozwiązanie nowatorskie, eleganckie i pasującego do każdego pomieszczenia.