ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Abstrakcyjny Laser z Trójkątem

autor: MiaStendal    id motywu: 961
Fototapeta Abstrakcyjny Laser z Trójkątem
Fototapeta Abstrakcyjny Laser z Trójkątem
Fototapeta Abstrakcyjny Laser z Trójkątem
Fototapeta Abstrakcyjny Laser z Trójkątem
Fototapeta Abstrakcyjny Laser z Trójkątem
Fototapeta Abstrakcyjny Laser z Trójkątem
Fototapeta Abstrakcyjny Laser z Trójkątem
Fototapeta Abstrakcyjny Laser z Trójkątem
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię odwieczną przestrzenią, która nadal pełna jest tajemnic. Ludzie od niepamiętnych czasów spoglądali w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zobaczyć kosmos przestrzeń z bliska i odczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Abstrakcyjny Laser z Trójkątem.

Fototapeta Abstrakcyjny Laser z Trójkątem – cząstka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Abstrakcyjny Laser z Trójkątem pozwala na stworzenie kosmosu w każdym pomieszczeniu. Taką fototapetę można przykleić w bardzo wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Abstrakcyjny Laser z Trójkątem tam uzyska się niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Abstrakcyjny Laser z Trójkątem każdy może czuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryt kometystatek i sputnik kosmiczne pośród przestworzy nieskończoności muszą robić niezwykłe wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w rozmaitych odsłonach

Wybór fototapety Abstrakcyjny Laser z Trójkątem pozwoli Ci na wniesienie odrobiny kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie położyli fototapety Abstrakcyjny Laser z Trójkątem uzyskamy czarujący efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w przestrzeń, którą chce się wciąż poznawać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na punkciki kosmiczne na fototapecie Abstrakcyjny Laser z Trójkątem odkrywamy coś całkiem nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Abstrakcyjny Laser z Trójkątem zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym wnętrzu jest się kosmos.

Charakterystyka fototapety Abstrakcyjny Laser z Trójkątem

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowanie i rozerwanie. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy świetlne. Do przyklejenia fototapety Abstrakcyjny Laser z Trójkątem potrzeba tylko kleju montażowego. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on całkowicie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.