ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Abstrakcyjny Kosmos

autor: zeleniy9    id motywu: 959
Fototapeta Abstrakcyjny Kosmos
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która nadal pełna jest zagadek. Ludzie od niepamiętnych czasów patrzyli w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zobaczyć kosmiczną przestrzeń z bliska i poczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie nas do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykle ciekawych możliwości jest fototapeta Abstrakcyjny Kosmos.

Fototapeta Abstrakcyjny Kosmos – namiastka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Abstrakcyjny Kosmos pozwala na zaprojektowanie kosmosu w każdym domu. Taką fototapetę można przykleić w naprawdę wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w salonie, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Abstrakcyjny Kosmos tam uzyska się niezwykły efekt w postaci gwiazd, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po całym dniu. Z fototapetą Abstrakcyjny Kosmos każdy może czuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryty kometastatek i sputnik kosmiczne pośród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w różnych odsłonach

Wybór fototapety Abstrakcyjny Kosmos pozwoli Ci na przeniesienie namiastki kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Abstrakcyjny Kosmos uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w przestrzeń, którą chce się stale poznawać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Abstrakcyjny Kosmos odkrywamy coś zupełnie nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Abstrakcyjny Kosmos zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym wnętrzu jest się wszechświat.

Cechy charakterystyczne fototapety Abstrakcyjny Kosmos

Fototapeta zrobiona na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowanie i rozerwanie. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy świetlne. Do przyklejenia fototapety Abstrakcyjny Kosmos potrzeba jedynie kleju do montażu. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Do tego jest on całkowicie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.