ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna

autor: Sergey Nivens    id motywu: 946
Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna
Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna
Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która wciąż pełna jest tajemnic. Ludzie od niepamiętnych czasów patrzyli w niebo i wypatrywali na nim ciał niebieskich. Chęć poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykłych możliwości jest fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna.

Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna pozwala na stworzenie kosmosu w każdym domu. Taką fototapetę można przymocować w bardzo wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w salonie, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna tam uzyska się niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i nieznanych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po całym dniu. Z fototapetą Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna każdy może poczuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryt kometystatek i sputniki kosmiczne pośród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna pozwoli Ci na wniesienie namiastki kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w otchłań, którą chce się wciąż poznawać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna widzimy coś całkiem nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym pokoju znajduje się wszechświat.

Charakterystyka fototapety Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest niezwykle łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy świetlne. Do przyklejenia fototapety Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna potrzeba jedynie kleju montażowego. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.