ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna

autor: Sergey Nivens    id motywu: 946
Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna
Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna
Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna
Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna
Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna
Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna
Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna
Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która wciąż pełna jest tajemnic. Ludzie od niepamiętnych czasów patrzyli w niebo i wypatrywali na nim ciał niebieskich. Chęć poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykłych możliwości jest fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna.

Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna pozwala na stworzenie kosmosu w każdym domu. Taką fototapetę można przymocować w bardzo wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w salonie, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna tam uzyska się niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i nieznanych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po całym dniu. Z fototapetą Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna każdy może poczuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryt kometystatek i sputniki kosmiczne pośród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna pozwoli Ci na wniesienie namiastki kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w otchłań, którą chce się wciąż poznawać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna widzimy coś całkiem nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym pokoju znajduje się wszechświat.

Charakterystyka fototapety Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest niezwykle łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy świetlne. Do przyklejenia fototapety Abstrakcyjne Planety i Przestrzeń Kosmiczna potrzeba jedynie kleju montażowego. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.