ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Abstrakcyjna Olejna Tekstura

autor: malija    id motywu: 1678
Fototapeta Abstrakcyjna Olejna Tekstura
Fototapeta Abstrakcyjna Olejna Tekstura
Fototapeta Abstrakcyjna Olejna Tekstura
Fototapeta Abstrakcyjna Olejna Tekstura
Fototapeta Abstrakcyjna Olejna Tekstura Fototapeta Abstrakcyjna Olejna Tekstura Fototapeta Abstrakcyjna Olejna Tekstura Fototapeta Abstrakcyjna Olejna Tekstura
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar
Niebanalna fototapeta Abstrakcyjna Olejna Tekstura jest szczególnie ciekawą propozycją w kontekście wykończenia wnętrza. Opiera się na nietuzinkowym zestawieniu barw i nietypowych patternach, które od razu skupiają uwagę każdej osoby. Niebanalna fototapeta Abstrakcyjna Olejna Tekstura wzbogaci aranżację wnętrza pokoju i doda mu również trochę oryginalnego uroku. Połączenie wielu odcieni kolorów sprawia, że pattern abstrakcyjnej fototapety Abstrakcyjna Olejna Tekstura będzie perfekcyjnie łączył się z prawie każdym stylem wystroju. Nietypowa abstrakcja nadaje też pomieszczeniu odrobinę charakteru. Dzięki temu także neutralne czy minimalistyczne przestrzenie staną się żywe i interesujące.Abstrakcyjną fototapetę Abstrakcyjna Olejna Tekstura cechuje również solidna jakość i wytrzymałość na rozdarcia. Jest ona dziecinnie łatwa do nałożenia i utrzymuje się na ścianie idealnie. Przed przyklejeniem tapety powinniśmy oczywiście w odpowiedni sposób przygotować powierzchnię. Jeśli to jednak zrobimy w sumienny sposób, będziemy mogli cieszyć się cudowną fototapetą w przeciągu zaledwie kilku godzin. Praktycznie zawsze różnica przed i po jest bardzo duża. Fototapeta Abstrakcyjna Olejna Tekstura może uczynić każde wnętrze milion razy bardziej interesującym.