Dla Artystów

 

Tapdruk to nie tylko sklep – to miejsce, w którym artyści tacy jak fotografowie, ilustratorzy czy styliści mogą spotkać się z miłośnikami pięknych wnętrz i najnowszych trendów. Platforma oferuje imponujące zdjęcia, ciekawe ilustracje oraz wspaniałe wzory, które mogą odmienić tysiące domów i przestrzeni komercyjnych

Poszukujemy utalentowanych ilustratorów, którzy zechcą nawiązać z nami współpracę i stworzyć niepowtarzalne projekty, które ozdobią przestrzenie naszych klientów. To niepowtarzalna okazja, aby podzielić się swoimi pracami z tysiącami ludzi na całym świecie, którzy chcą odmienić swoje wnętrza i nadać im indywidualny charakter.

Jeśli tworzysz piękne ilustracje, które zawsze zachwycają, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Nasza platforma oferuje nieograniczone możliwości twórcze, dzięki czemu możesz swobodnie eksperymentować i tworzyć według własnych pomysłów. To doskonała okazja do zdobycia uznania i podziwu pasjonatów sztuki i designu.

Współpraca z nami to także szansa na rozwój Twojej kariery. Twoje ilustracje zostaną zaprezentowane na naszej stronie internetowej oraz w innych kanałach marketingowych, co przyczyni się do zwiększenia Twojej popularności w świecie sztuki i designu.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz dołączyć do naszej społeczności kreatywnych ludzi, prześlij nam swoje portfolio i zacznijmy tworzyć piękne ilustracje, które odmienią wnętrza ludzi na całym świecie!

Jeśli Twoje prace spełnią nasze wymagania, zadbamy o ich odpowiednią ekspozycję na naszej stronie.

Jak zarobić na własnych ilustracjach i grafikach?

 

 

 DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Zarabiaj na prowizji

Zarabiaj na prowizji

Dziel się z nami swoimi pracami a trafią na nasze produkty a następnie ozdobią domy tysięcy naszych klientów. Każdy sprzedany produkt z Twoim dziełem to dla Ciebie prowizja!

Zareklamuj się!

Reklamuj się

Wszystkie Twoje prace będą podpisane Twoim nazwiskiem lub pseudonimem, pod którym tworzysz. Dodatkowo pojawisz się na stronie z Autorami wraz z Twoim BIO, oraz portfolio aby móc się dodatkowo promować.

Zyskaj nowych klientów

Nowe zapytania

Dzięki reklamie Twoich prac oraz Twojego portfolio, osoby zainteresowane Twoja twórczością mogą nawiązać z Tobą kontakt.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZACZNIJ TWORZYĆ Z NAMI COŚ WYJĄTKOWEGO

 
Wyślij