Strona główna / Dla klienta / Blog

Wnętrze na bogato – w stylu glamour!

Wnętrze na bogato – w stylu glamour!Jasna tapeta w stylu glamour

Zastanawiasz się czasami, jak urządzić swoje wnętrze, aby spełniało potrzebę luksusu, komfortu i zarazem ciepła domowego?

Jeśli lubisz eleganckie i niebanalne wykończenia, ornamenty i połysk złota, styl glamour to na pewno coś, co Ci się spodoba! Tapeta w stylu glamour doskonale sprawdzi się jako tło za naszym telewizorem lub będą świetnie współgrać z naszym łóżkiem. Nie musimy mieć drogich mebli lub apartamentu, by wyglądały razem z naszą tapetą dobrze. Sama sprawi wrażenie elegancji i kunsztowności. Glamour w odniesieniu do projektowania wnętrz to najczęściej kolory takie jak: biele, szarości, czernie oraz złote lub srebrne akcenty. 

SYPIALNIA : Tego rodzaju pomieszczenie jest bardzo często wybierane na zmiany ponieważ jest rzadziej narażone na jedzenie, wilgoć czy parę lub inne zabrudzenia. Świetnie sprawdzi się w takich pomieszczeniach jako akcent jednej ze ścian, na przykład wzór – złoty brokat na szarym kamieniu.

SALON: Aby wprowadzić elegancje do naszego salonu również możemy wybrać jedną ścianę jako główny punkt ozdabiając ją metalicznymi akcentami. Przykładowe miejscem będzie ściana za telewizorem, dzięki czemu podczas oglądania ulubionych filmów będziemy podziwiać wybrany wzór!

PRZEDPOKÓJ: Skupiając się na tej części warto wybrać geometrię lub desenie które w zaskakujący sposób ukryją wszelkie zabrudzenia.

Jeśli Twoje mieszkanie jest urządzone w minimalistycznym stylu, w którym są głównie szarości i biele, na korytarz warto wybrać kolorowe lastryko. Taka paleta barw ożywi to miejsce!

Styl Glamour to przede wszystkim umiejętne operowanie kontrastem tak, aby całość sprawiała wrażenie luksusu i przepychu bez popadania w przesadę.

Przecież każdy z nas w swoim domu chce się czuć jak gwiazda Hollywood, prawda? 

Czytaj także:
26.04.2024

Jak wprowadzić motyw roślinny do aranżacji wnętrz?

Aranżacja wnętrz to sztuka, która pozwala nam wyrazić naszą osobowość i stworzyć przytulne miejsce, w którym chętnie spędzamy czas. Jednym z najpopularniejszych trendów w projektowaniu wnętrz jest motyw roślinny, który dodaje świeżości, naturalnego piękna i harmonii do naszych domów. W dzisiejszym artykule zastanowimy się, jak wprowadzić motyw roślinny do aranżacji wnętrz, wykorzystując różnorodne techniki.

22.03.2024

Przestrzeń dla rozwoju wyobraźni – fototapety 3D dla dzieci

W dzisiejszych czasach, kiedy dzieci spędzają coraz więcej czasu w domu, stworzenie dla nich inspirującego wnętrza staje się priorytetem. Poszukując sposobów na aranżację wyjątkowego otoczenia dla pociechy, warto rozważyć zastosowanie fototapet 3D na wymiar. Otwierają one nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni, która pobudza ich wyobraźnię i rozwija zmysły oraz kreatywność.

16.02.2024

Tapety geometryczne w twoim domu – co warto wiedzieć?

Tapety geometryczne stanową aktualnie niezwykle popularny trend, jeśli chodzi o projektowanie i wystrój wnętrz. Łączą ze sobą nowoczesność, elegancję, nadając jednocześnie wyraz indywidualności oraz śmiałości w aranżacjach. Właśnie dzięki temu z powodzeniem można je dopasować do wielu pomieszczeń, w które rewelacyjnie wkomponują się właśnie geometryczne wzory. Tapeta tego typu oferuje nieograniczone możliwości ekspresji.