22.03.2024

Przestrzeń dla rozwoju wyobraźni – fototapety 3D dla dzieci

W dzisiejszych czasach, kiedy dzieci spędzają coraz więcej czasu w domu, stworzenie dla nich inspirującego wnętrza staje się priorytetem. Poszukując sposobów na aranżację wyjątkowego otoczenia dla pociechy, warto rozważyć zastosowanie fototapet 3D na wymiar. Otwierają one nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni, która pobudza ich wyobraźnię i rozwija zmysły oraz kreatywność.

16.02.2024

Tapety geometryczne w twoim domu – co warto wiedzieć?

Tapety geometryczne stanową aktualnie niezwykle popularny trend, jeśli chodzi o projektowanie i wystrój wnętrz. Łączą ze sobą nowoczesność, elegancję, nadając jednocześnie wyraz indywidualności oraz śmiałości w aranżacjach. Właśnie dzięki temu z powodzeniem można je dopasować do wielu pomieszczeń, w które rewelacyjnie wkomponują się właśnie geometryczne wzory. Tapeta tego typu oferuje nieograniczone możliwości ekspresji. 

26.01.2024

Skandynawia we wnętrzach – minimalizm i estetyka

Styl skandynawski nie bez powodu coraz częściej gości w wielu domach na całym świecie. To minimalizm połączony z przytulnością, wywodzący się z krajów północnej Europy – Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji. Charakteryzuje się jasną kolorystyką, dominuje w nim biel, pastele oraz odcienie szarości. 

02.01.2024

Moda na naturę

Rośliny, zwierzęta, najróżniejsze odcienie zieleni - wszystkie te elementy przynoszą ukojenie i dodają nam nowej energii, zdecydowanie warto jest więc się nimi otaczać. Jeśli brak czasu lub inne przeszkody stoją Ci na drodze w kontakcie z naturą – podpowiemy, jak za pomocą tapety możesz wprowadzić ją do swojego wnętrza.

28.11.2023

Wybór tapety do dziecięcego pokoju

W dekorowaniu pokoju dla dziecka ważne jest stworzenie przestrzeni komfortowej, stymulującej i jednocześnie niepowodującej przebodźcowania. Decydując się na tapetę zyskujesz mnóstwo możliwości – które z nich są więc najlepsze do tego zadania?

26.10.2023

Zmarszczenia i wypukłości na tapecie – jak im zaradzić?

Po wybraniu i zakupieniu tapety przychodzi czas na jej zainstalowanie. Mimo tego, że jest to łatwy proces, zawsze istnieje szansa na powstanie niedoskonałości – między innymi zmarszczeń i uwypukleń. Można jednak podjąć pewne kroki, aby im zapobiec i zadbać o upragniony nieskazitelny wygląd tapety.